Szafy szkolne: szeroki wybór – sprawdź


Szafy szkolne: szeroki wybór – sprawdź
Klientom szukającym wytrzymałych, solidnych mebli do fabryk, sklepów lub urzędów, zalecamy zaznajomić się z różnorodnym zbiorem tego rodzaju mebli, sprzedawanych przez nasze przedsiębiorstwo. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży szafek metalowych, w tym ognioodpornych szafa na akta lub innego rodzaju dokumenty o poufnej zawartości – tzw. szafki kartotekowe. Nasze meble charakteryzują się znaczną funkcjonalnością oraz estetycznym wykonaniem. Są to meble atestowane – m.in. regał warsztatowy – odporne na wpływ większości środków żrących, ropy czy smarów. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nasze meble, w tym popularne modele szafek BHP, zapraszamy pod adres budo-ex.pl. Szafy wykonujemy również na zamówienie. Polecamy!

Szczegóły strony www.budo-ex.pl/meble-szkolne/szafki:

Komentarze (0):

Brak komentarzy

Dodaj nowy komentarz:

xE-mail nie będzie publikowany
Uzupełnij pola
Bezpieczeństwo Captcha

Podobne wpisy:


 • » Stylowe kuchnie – galeria projektów

  Stylowe kuchnie – galeria projektów
  Słyszałeś, że wyposażenie Twojej kuchni jest równie ważne, jak wyposażenie pokoju dziennego oraz pokoju dzieci? Zatroszcz się zatem o jej wnętrze już dziś i kup w firmie PHU ELTOP wizualizację nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar! Ta zachwalana za wysoki poziom świadczonych usług spółka z przyjem (...)

  Data dodania: 2014-01-15 13:57:36 | Szczegóły

 • » Katowicki sklep oferujący lady recepcyjne z materiałów najlepszej jakości

  Katowicki sklep oferujący lady recepcyjne z materiałów najlepszej jakości
  Szukając dobrej klasy mebli do umeblowania biur z Łodzi, polecamy odwiedzić znany i renomowany sklep GALTER Krzesła Biurowe Katowice. Oferujemy na sprzedaż i dajemy na wynajem meble od wielu słynnych oraz mało znanych producentów. Rzeczy takiego typu, jak szafki do urządzenia szatni albo mocne, a ta (...)

  Data dodania: 2014-02-18 09:05:36 | Szczegóły

 • » Biurowe szafki kartotekowe dla firm

  Biurowe szafki kartotekowe dla firm
  Na witrynie http://polskie-szafy-metalowe.pl klienci mogą zakupić szafkę z metalu. Firma Galter dostarcza regały jezdne wysokiej klasy, lecz także oferuje kompleksowe konsultacje. W spisie dostępnych towarów można znaleźć aktowe szafy metalowe, lecz oferta jest rozszerzana ze względu na zwiększające (...)

  Data dodania: 2014-02-13 09:26:45 | Szczegóły

 • » Szafy szkolne: szeroki wybór – sprawdź

  Szafy szkolne: szeroki wybór – sprawdź
  Klientom szukającym wytrzymałych, solidnych mebli do fabryk, sklepów lub urzędów, zalecamy zaznajomić się z różnorodnym zbiorem tego rodzaju mebli, sprzedawanych przez nasze przedsiębiorstwo. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży szafek metalowych, w tym ognioodpornych szafa na akta lub innego rodzaju (...)

  Data dodania: 2014-08-21 14:54:27 | Szczegóły